Architektura apartamentow na wynajem
Rozklad i architektura mieszkan i aparatamentow na wynajem

Nowoczesna architektura : Sekretariat Wieży Barentsa / Architekci Reiulfa Ramstadsa

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

Architekci Reiulfa Ramstad mają duże nadzieje na Norwegię.
Firma zaprojektowała 16-17-piętrowe drewniane centrum kulturalne w Kirkenes w Norwegii, które przewyższy obecną najwyższą drewnianą konstrukcję, która ma 144 stopy wysokości w Archangielsku w Rosji.
Norweski Sekretariat Barentsa ma nadzieję, że ich wieża będzie służyć jako fizyczny symbol ich ważnej roli na Dalekiej Północy.
jakąś latarnię morską i latarnię wiedzy i rozwoju.
Więcej o wieży po przerwie.
Wieża zawiera idee środowiskowe, ponieważ jest zbudowana z naturalnych materiałów pochodzących z recyklingu i wykorzystuje zintegrowane systemy, które umożliwiają dostosowanie struktury do zmiennych pór roku w celu osiągnięcia neutralności węglowej.
Biodegradowalne odpady z gospodarstw domowych i przemysłowe będą ponownie wykorzystywane jako biogaz.
Wewnątrz wieży energooszczędne biura będą służyć Sekretariatowi Barentsa, a centrum kulturalne obejmie bibliotekę, teatr i środowisko twórcze.
dla wszystkich użytkowników.
Wieża będzie dominować w jej otoczeniu, a jednocześnie zapewnia przestrzeń jednoczącą dla artystów, studentów i wszystkich w okolicy.
Struktura ma służyć jako przykład zrównoważonego budownictwa dla otaczającego regionu, działając jednocześnie jako centrum współpracy między Rosjanami, Finami, Szwedami, Saamis i Norwegami.
Jak widać na Inhabitat.
[więcej w: castorama swarzędz, mrówka baseny ogrodowe, ciężar właściwy betonu ]

Tags: , ,

Powiązane tematy z artykułem: castorama swarzędz ciężar właściwy betonu mrówka baseny ogrodowe

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)