Architektura apartamentow na wynajem
Rozklad i architektura mieszkan i aparatamentow na wynajem

Budownictwo i architektura : Dunravens Sports Hall / Scabal

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Pomysł zastosowania recyklowanych pojemników do transportu staje się coraz popularniejszy, ponieważ skrzynie są mocnymi, wydajnymi i niedrogimi materiałami.
W przeszłości mieliśmy do czynienia z kilkoma projektami cargo w projektach detalicznych, takich jak Puma City LOT-EK, powierzchnie biurowe, takie jak pierwszy w Seattle przez HyBrid Architecture + Assembly, a także rezydencje artystów w Pier 57 w Nowym Jorku, wszystkie z nich poprzednio w AD.
Teraz korzystanie z kontenerów rozprzestrzeniło się na sektor edukacji, ponieważ Scabal ukończył halę sportową dla szkoły średniej Dunraven w Streatham w Londynie.
Pracując z ograniczonym budżetem i pilnym zapotrzebowaniem klientów na stworzenie nowego budynku architektonicznego wyróżnienia, Scabal zdecydował, że użycie kontenerów spedycyjnych spełni oba żądania.
Więcej o hali sportowej po przerwie.
W ciągu zaledwie trzech dni kontenery po trzech stronach sali Dunraven zostały ułożone wysoko, zapewniając zawodnikom pełną siłownię.
Czwarta strona, która jest skierowana na główną drogę, składa się ze ściany z przezroczystego poliwęglanu.
Dach rozciąga się na stalowych kratownicach w celu pokrycia wewnętrznej hali sportowej.
Ale jedynie układanie używanych skrzyń było połową bitwy.
Firma Scabal chciała stworzyć halę sportową, która uczciłaby szkołę, ale co ważniejsze, materiały budynku, ale nie w sposób konwencjonalny.
Skumulowane skrzynie ładunkowe zostały pocięte na duże okna na zewnątrz kontenerów, które zapewniają widoki na zajęcia sportowe i pozwalają na wypełnienie sali światłem naturalnym.
Nacięcia wewnętrzne tworzą warunek oglądania balkonu, na którym sportowcy mogą obserwować swoich konkurentów i uczyć się od swoich rówieśników.
Scabal.
Wprowadził skalę pośrednią między tym w pojedynczym bloku konstrukcyjnym a budynkiem jako całości, malując zewnętrzną powierzchnię kontenerów w czterech kolorach.
Cztery różne kolory rozbijają dużą masę na cztery mniejsze części lub narożniki.
Takie podejście sprawia, że budynek jest bardziej przystępny w skali.
prawie tak, jakby cztery mniejsze budynki zostały zsunięte w jedną dużą halę.
Chociaż wykorzystanie pojemników z recyklingu nie jest niczym nowym, Scabal przejął halę sportową na wyższy poziom, pracując z materiałem, kolorem i pustkami, tworząc wspaniałą atmosferę dla młodych sportowców.
Jak widać na bd zgłoszonym przez Ellisa Woodmana.
Architekt Scabal Klient Dunraven School Inżynier konstrukcyjny Furness Partnership Inżynier mechanik i elektryk Konsultanci CBG Inspektor ilościowy Keegans Główny wykonawca Container City.
Kierownik ds.
Planowania przestrzeni miejskiej Baily Garner
[hasła pokrewne: dziennik pomiaru długości boków, dziennik pomiaru kątów poziomych, castorama gorzów wlkp ]

Tags: , ,

Powiązane tematy z artykułem: castorama gorzów wlkp dziennik pomiaru długości boków dziennik pomiaru kątów poziomych

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)