Architektura apartamentow na wynajem
Rozklad i architektura mieszkan i aparatamentow na wynajem

Budownictwo i architektura : ArchDaily + Mark Magazine = Darmowa subskrypcja

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Mark Magazine jest obecnie moim zdaniem jednym z najlepszych magazynów poświęconych architekturze: ma nowy wybór ostatnich projektów, bardziej dogłębną analizę niektórych dzieł, które tego wymagają, wywiady z młodymi praktykami i.
czy wspomniałem, że ma on świeżą treść.
Możesz przeczytać wszystko na temat moich poprzednich recenzji.
A co najlepsze, Mark Magazine również lubi ArchDaily! W przeszłości pracowaliśmy razem nad treściami redakcyjnymi, może czytaliście moje artykuły na niektóre tematy.
Tym razem postanowiliśmy rozszerzyć naszą relację, aby dać naszym czytelnikom szansę wygrania nie 1, ale 2 subskrypcji tego wspaniałego magazynu.
Korzystamy z okazji, aby zaprosić Cię do udziału zarówno na stronach Mark Magazine, jak i ArchDaily na Facebooku, ponieważ wiadomości i inne niespodzianki zostaną ogłoszone wyłącznie za pośrednictwem tych kanałów w przyszłości.
Pomóż nam opowiedzieć każdemu architektowi o tym rozdaniu: opublikuj na Twitterze, opublikuj na swoim profilu na Facebooku, opublikuj na swoim blogu, wyślij e-mailem do znajomych.
ta gratka jest otwarta dla wszystkich, wszędzie.
Chcesz wygrać subskrypcję.
Po prostu wypełnij ten formularz i po przerwie przeczytaj mały wydruk.
Twój e-mail będzie używany przez Mark Magazine i ArchDaily w ich biuletynach, z których możesz zrezygnować w dowolnym momencie.
Żadne dane nie będą udostępniane stronom trzecim.
Formularz zostanie zamknięty 28 sierpnia, 11:59 (GMT-4).
Po dacie zamknięcia wybieramy 4 numery z random.org.
Pierwsze 2 numery zostaną przyznane jako zwycięzcy (z całą sławą i sławą, jaką to oznacza) i skontaktujemy się z nami przez e-mail.
Jeśli odpowiedź nie zostanie odebrana w ciągu 48 godzin, nagroda trafi odpowiednio do 3.
i 4.
numeru.
Zduplikowane wpisy zostaną usunięte przed wybraniem zwycięzcy.
Dowód procesu wyboru numeru zostanie opublikowany na wideo, aby zachować przejrzystość.
[patrz też: styrobud, mrówka baseny, bikestacja ]

Tags: , ,

Powiązane tematy z artykułem: bikestacja mrówka baseny styrobud

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)