Architektura apartamentow na wynajem
Rozklad i architektura mieszkan i aparatamentow na wynajem

Architektura i nowoczesne budownictwo – Bacardi Complex / Frank Gehry

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Zdjęcie Marc Averette Frank Gehry nadal nas zaskakuje.
Niedawno udostępniliśmy ośmiokątną wizję powiększającego się kampusu Facebooka Zuckerberga, a teraz architekt poradzi sobie z głównym planem słynnej wieży i aneksu Bacardi w Miami.
Zaprojektowany przez Enrique Gutierreza, współpracownika Miesa van der Rohe, z niesamowitą płytką brazylijskiego artysty Francisco Brennanda, latynoska modernistyczna wieża przez prawie 50 lat służył jako główna siedziba Bacardi.
Dziś rano, National YoungArts Foundation ogłosiła, że jest dumnym nowym właścicielem głównej 8-piętrowej wieży i Jewel-box .
1975 Aneks, zaprojektowany przez Igancia Carrera-Justiza, ze szklanymi ścianami mozaiki na podstawie projektów niemieckiego artysty Johannesa Dietza.
Organizacja nabyła nieruchomość na kradzież.
Miami Herald szacuje budynki.
10 milionów dolarów znacznika ceny waży mniej niż połowę jego wartości rynkowej.
i jest podekscytowany, aby stworzyć stałe miejsce zamieszkania, aby rozszerzyć swoją działalność.
Praca Gehry nie obejmie żadnego z budynków.
zewnętrzne, które zostaną całkowicie zachowane, ale projekt obejmie przekształcenie parkingu na terenie parku, który połączy się z zaprojektowaną przez Gehry halą koncertową na północ od istniejących budynków.
Więcej po przerwie.
Te budynki reprezentowały nasz dom.
pomogły nam zjednoczyć się na Kubie ,.
wyjaśnił Facundo L.
Bacardi, prezes firmy i członek rodziny piątego pokolenia.
Chcieliśmy więc upewnić się, że trafią do kogoś, kto może rozszerzyć tę spuściznę społeczności. Założony w 1981 roku YoungArts poświęcony jest rozwijaniu talentów młodych artystów w dziedzinie wizualnej, literackiej i teatralnej poprzez mentoring, kursy mistrzowskie i dostęp do stypendiów.
Chociaż aktywnie uczestniczyli w mieście, organizacji brakowało stałej centralnej lokalizacji.
Zamieni się w kampus artystyczny.
powiedział Michael M.
Kaiser, prezes John F.
Kennedy Center for the Performing Arts w Waszyngtonie, który pracował jako konsultant YoungArts w ciągu ostatniego roku.
To przyspieszy aktywność artystyczną w mieście. Lin Arison, Paul T.
Lehr, dyrektor wykonawczy YoungArts dodał: O ile nasi wybitni młodzi artyści potrzebują przestrzeni do pracy, aby uczyć się i prezentować swoje osiągnięcia, potrzebują również otoczenia, które je zainspiruje.
Ten kampus to miejsce, które może sprawić, że ich duchy wzniosą się i ich ambicje staną się rzeczywistością.
Plan zakłada, że wieża ma pomieścić galerię sztuki, z miejscami dla artystów mieszkających w rezydencji oraz administracją, podczas gdy aneks będzie zawierał przestrzenie studyjne i klasowe, takie jak studia nagraniowe i studia sztuk wizualnych.
Zdjęcie przez Midtown Miami Teraz.
To nie będzie budynek, który jest w jakiś sposób architektonicznie opublikowany.
Pan Gehry powiedział NYT.
.
Ale to miejsce chcę iść..
Będziemy Cię informować na bieżąco o postępach w planie generalnym i nie możemy czekać na nowe życie w tym niezwykłym miejskim kompleksie.
Wideo przez ArchRecord
[podobne: dziennik kątów poziomych cena, castorama swarzędz, dziennik kątów poziomych ]

Tags: , ,

Powiązane tematy z artykułem: castorama swarzędz dziennik kątów poziomych serwis kadr ostrowiec

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)