Architektura apartamentow na wynajem
Rozklad i architektura mieszkan i aparatamentow na wynajem

Architektura 21szego wieku : AD Round Up: Hotele Część II

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Dziś przedstawiamy Wam naszą drugą rundę wcześniejszych hoteli na całym świecie.
Tym razem możesz cieszyć się z hotelu na środku pustyni Atacama w Chile, do hotelu i spa w Szwajcarii, zaprojektowanego przez ostatniego Petera Zumthora z Pritzker Prize.
Cieszyć się! Explora Hotel w Atacama / German del Sol Travel otwiera nowe perspektywy, aby zobaczyć życie z nowymi oczami.
Ten hotel zachęca podróżnych, aby przestali się zastanawiać i zrobili owocną przerwę.
Życie, rozproszone w bezkresach Atakamy, jest jakoś obecne w hotelu, zapraszając gości do wyjścia i doświadczenia na własne oczy jego naturalnego i kulturowego bogactwa, i powracają każdego wieczoru z powrotem do komfortu, bez czystych zadań przetrwania (czytaj więcej.
) Juvet Landscape Hotel / JSA Jeden z lokalnych mieszkańców Gudbrandsjuvet, Knut Slinning, buduje hotel krajobrazowy.
Pomysł pojawił się w innym miejscu, Aurland, ale nie został tam zrealizowany.
Zasadniczo każdy pokój jest oddzielnym, małym, niezależnym domem z jedną lub czasami dwiema ścianami wykonanymi ze szkła.
Krajobraz, w którym te pokoje są umieszczone, jest przez większość ludzi uważany za spektakularnie piękny (czytaj więcej.) Hotel Strata / PLASMA Studio Położony na stromym wzgórzu we włoskich Dolomitach, ten nowo wybudowany hotel został zaprojektowany jako połączenie przepływającej wody.
topografia – indeksowana i uporządkowana według serii pasków drewna – oraz seryjna sekwencja jednostek mieszkania prostopadła do niego.
Ponieważ ogólny kształt został opracowany na podstawie lokalnych wytycznych dotyczących planowania, liniowego rozkładu jednostek oraz widoków i kierunków słońca (czytaj więcej.) + 5 The Therme Vals / Peter Zumthor Zbudowany w oparciu o jedyne źródła termalne w kantonie Graubunden w Szwajcarii, The Therme Vals to hotel i spa, w którym połączono pełne wrażenia sensoryczne zaprojektowane przez Petera Zumthora.
Peter Zumthor zaprojektował spa / wanny, które zostały otwarte w 1996 roku, aby wcześniej istniejący kompleks hotelowy.
Pomysł polegał na stworzeniu formy przypominającej jaskinię lub kamieniołom (czytaj więcej.) Habita Hotel / TEN Arquitectos Architekci meksykańscy BGP Arquitectura zaprojektowali ten stylowy hotel w Lamartine 201, Colonia Polando w Meksyku.
Szklana skóra działa jak bufor na ruchliwą przestrzeń zewnętrzną, zmieniając się w noc w lampę.
Ma również naprawdę fajny basen na dachu.
Z 2500 m2, budowa została ukończona w 2000 roku (czytaj więcej.)
[więcej w: castorama gorzów wlkp, dziennik pomiaru kątów poziomych, tapety lecha poznań ]

Tags: , ,

Powiązane tematy z artykułem: castorama gorzów wlkp dziennik pomiaru kątów poziomych tapety lecha poznań

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)