Architektura apartamentow na wynajem
Rozklad i architektura mieszkan i aparatamentow na wynajem

Ze swiata architektury – Zero Space & VIP Lounge / ACXT

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Aitor Ortiz Architekci: ACXT Lokalizacja: Museo Guggenheim, Bilbao, Hiszpania Architekt za: César Caicoya Gómez-Morán Zespół projektowy: Beatriz Pagoaga Konsultant ds.
Oświetlenia: Susaeta Prolighting Project Rok: 2011 Zdjęcia: Aitor Ortiz + 22 Udogodnienia: Lorena Mu.
Oz Telekomunikacja: Aritz Mu.
Oz Pomiary i wycena: Agurtzane Insa Projekt jest prowadzony w pomieszczeniach magazynowych nr 157 i 158 Muzeum Guggenheima w Bilbao, wcześniej wykorzystywanych do przechowywania dzieł sztuki.
Obszar Orientacji (pomieszczenie 157), do którego można wejść z głównej sali muzeum, zaprojektowano jako przestrzeń elastyczną, o wysokości 6 m, gdzie meble pozwalają na nowe konfiguracje przestrzenne i różne rodzaje użytkowania, w zależności od potrzeb.
Okleina bambusowa MOSO z wykończeniem Parklex ma szereg otworów o różnych rozmiarach i proporcjach, które służą jako gabloty, które utrzymują materiał edukacyjny.
.
Aitor Ortiz Przedsionek i salon VIP zostały potraktowane w ten sam sposób, dzięki czemu przestrzeń jest jednorodna.
.
Aitor Ortiz Praca jest zakończona projektowaniem określonego światła, które wykorzystuje dyfuzję boczną światłowodów i wafli LED.
.
Aitor Ortiz Sekcje 01
[patrz też: tapety lecha poznań, dziennik kątów poziomych, dziennik kątów poziomych cena ]

Tags: , ,

Powiązane tematy z artykułem: dziennik kątów poziomych serwis kadr ostrowiec tapety lecha poznań

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)