Architektura apartamentow na wynajem
Rozklad i architektura mieszkan i aparatamentow na wynajem

Nowoczesna architektura : Rewolucyjny rozwój dla Turcji / RMJM

Posted in Uncategorized  by admin
September 5th, 2019

Praktyka uznana na świecie RMJM Architekci ogłosili niedawno przełomowy kompleks złożony z mld banknotów mieszanych dla dzielnicy Atasehir, rosnącej dzielnicy mieszkalno-biznesowej Stambułu w Turcji.
Kompleks RMJM pozwoli na rozkwit nowego centrum biznesowego, obsługując 20 000 osób i zaspokajając różnorodne potrzeby.
Projekt będzie rewolucyjny dla Turcji, ponieważ stanie się pierwszym w kraju certyfikowanym programem LEED dla zastosowań wielofunkcyjnych po ukończeniu 2011 roku.
Więcej zdjęć o kompleksie po przerwie.
Usytuowany na dobrze widocznym miejscu, 60-piętrowa wieża będzie oferować panoramiczne widoki rozciągające się od cieśniny Bosfor na zachodzie do książąt.
Wyspy i Morze Marmara na południu.
Zbudowany na zamówienie przez VARYAP, turecką firmę deweloperską, projekt o powierzchni 372 000 metrów kwadratowych obejmie 1500 jednostek mieszkalnych, pięciogwiazdkowy hotel, biura i obiekty konferencyjne z zaprojektowanymi przestrzeniami publicznymi i parkingami.
Biura RMJM.
S w Nowym Jorku i Stambule połączyły siły, aby stworzyć ikoniczny kompleks, który czerpał inspirację estetyczną z kulturowego kontekstu Stambułu.
Jesteśmy podekscytowani, że mamy okazję stworzyć wyjątkową społeczność w rozwijającej się dzielnicy finansowej Stambułu.
powiedział Chris Jones, RMJM Design Principal, który kieruje nowym biurem RMJM w Stambule.
Projekt RMJM nie tylko zajmuje się kulturą, klimatem, dziedzictwem architektonicznym i kosmopolitycznym Stambułu, ale także ustanawia nowy standard dla zrównoważonego projektowania dla Turcji.
Zrównoważony design nie jest już trendem, ale koniecznością, a nasz klient VARYAP od samego początku przyjął ten pomysł.
Aktywne ekologiczne elementy projektu obejmują miejsca zbierania wody deszczowej i urządzenia do optymalizacji zużycia wody i zmniejszenia zużycia energii, technologię turbin wiatrowych, baseny wody chłodzącej, które poprawiają krajobraz zewnętrzny i zakład kogeneracji, który będzie produkować energię elektryczną dla rozwoju.
Wszystkie zdjęcia dzięki uprzejmości RMJM Architekci.
[patrz też: castorama swarzędz, auraton 2005 instrukcja, kurier iławski ]

Tags: , ,

Powiązane tematy z artykułem: auraton 2005 instrukcja castorama swarzędz kurier iławski

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)