Architektura apartamentow na wynajem
Rozklad i architektura mieszkan i aparatamentow na wynajem

Nowoczesna architektura : AIR Apartments / Rothe Lowman

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Rothe Lowman Architekci.
18-piętrowy AIR Apartments będzie pierwszym prawdziwym wysokim budynkiem mieszkalnym, jaki kiedykolwiek powstał w Coburgu.
Wieża składa się z 259 mieszkań i przyniesie życie o wysokiej gęstości do jednego z pięciu wyznaczonych centrów aktywności Melbourne.
Wieża ma być jednym z najbardziej uderzających budynków w mieście.
Dynamiczny nowy profil architektoniczny i rzeźbiona fasada zapowiadają nowe poczucie miejsca, przynosząc ekscytującą transformację Coburga do nieskalowanych wysokości .
wytłumaczyli architekci.
Więcej o AIR Apartments po przerwie.
AIR zapewni nowy miejski styl życia dla młodych ludzi i młodych rodzin na jednym z najszybciej rozwijających się przedmieść Melbourne.
W pobliżu publicznych węzłów komunikacyjnych, AIR został specjalnie zaprojektowany, aby zaspokoić obecne zapotrzebowanie w Melbourne na przystępne cenowo opcje mieszkaniowe.
POWIETRZE jest również świadome dla środowiska, ponieważ turbiny wiatrowe, słoneczna woda gorąca, kominy termiczne do wywoływania wentylacji z przepływem krzyżowym i podwójne szyby na wszystkich oknach skierowanych na południe, aby zmniejszyć przyrost ciepła, są wbudowane w budynek.
.
Popyt znacznie przewyższa podaż, w wyniku czego obserwujemy wzrost czynszów i wzrost kapitału na rynku poniżej 600 000 USD.
Nawiązaliśmy współpracę z wiodącymi architektami, aby zaoferować Coburgowi nowatorski projekt, który podniesie poprzeczkę w mieszkaniu na wiele lat.
,.
powiedział Kurt Wilkinson, Valad Head of Property.
Azja i Pacyfik.
Studia są wyceniane od 220 000 $, jedna sypialnia od 257 000 $ i dwie sypialnie od 420 000 $ z planami piętra średnio 62 m2.
[hasła pokrewne: ciężar właściwy betonu, serwis kadr ostrowiec, auraton 2005 instrukcja ]

Tags: , ,

Powiązane tematy z artykułem: auraton 2005 instrukcja ciężar właściwy betonu serwis kadr ostrowiec

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)