Architektura apartamentow na wynajem
Rozklad i architektura mieszkan i aparatamentow na wynajem

Budownictwo wczoraj i dzis : Nowy SimCity: Beacon for Sustainable Design

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Od momentu uruchomienia 23 lata temu (co dziwne), SimCity inspiruje przyszłych urbanistów do projektowania, budowania (i, jeśli nastrój tak to wzywa, wysadzenia) miast ich marzeń.
Laserowa edycja gry, która wychodzi w lutym, nie jest wyjątkiem.
jednak ma trochę skrętu.
Zdaniem recenzenta Fast Company Ariel Schwartz, najnowsza wersja, zachowuje większość poprzednich elementów gry (w tym uzależniającą jakość), a jednocześnie wprowadza nowy poziom skomplikowania w inspirowany tilt-shift świat.
Możesz nawet nie zauważyć, jak Maxis uczy cię subtelnie o zaletach i wadach energii odnawialnej, zachowaniu zasobów naturalnych i współpracy z sąsiednimi miastami.
Ale to jest..
Ponad 180 milionów kopii gier Sim sprzedawanych na całym świecie, a także graczy w wieku, narodowości i płci, SimCity może być potężnym sposobem (i zdecydowanie najśmieszniejszym), aby przekazać przeciętnemu obywatelowi prosty fakt, który Urban Planiści znali od lat : Zrównoważony Design to przyszłość.
Dowiedz się, w jaki sposób SimCity sprawia, że planowanie urbanistyczne i zrównoważony design są przyjemne po przerwie.
Jednym z centralnych rozterków tego SimCity jest to, w jaki sposób zdobędziesz swoją energię: sięgnij po energię słoneczną i porzuć mnóstwo cennej ziemi; idź na broń nuklearną i zajmij się wstrętnymi, narzekającymi Simami; pójdź po węgiel, a zobaczysz, że rzeczy się brudzą.
Szybki.
Przemysłowy SimCity.
Nie tylko efekty spillover, takie jak ruch drogowy i zanieczyszczenie, są bardziej widoczne, ale są również bardziej globalne.
istotnych; w tej wieloosobowej wersji SimCity każda podjęta decyzja środowiskowa wpływa nie tylko na twoje własne miasto, ale także potencjalnie na twoich bliskich.
Jeśli twoja elektrownia wycieknie zanieczyszczenia do wody pitnej, powiedzmy, to może sprawić, że Simowie będą blisko i daleko bardzo chory.
I chociaż zanieczyszczenie może być najbardziej oczywistą konsekwencją złego zarządzania zasobami, to jest także mniej instynktownych.
Jako jeden z inżynierów oprogramowania w Maxis, Dan Moskowitz, pisał: over Nadwzględność może zagrozić tym, którzy ostatecznie nie dywersyfikują swoich dostaw energii.
Jeśli zbudowałeś całe miasto na bazie ekonomicznej wydobycia pewnego zasobu, kiedy skończy się ten zasób twoja gospodarka się zawali.
Jednak prawdziwie fascynującą cechą SimCity jest to, że zrównoważony projekt staje się jedynym możliwym sposobem na zbudowanie zdrowego, prosperującego miasta.
Na niedawnym forum internetowym dyrektor kreatywny SimCity, Ocean Quigley, zauważył: Nie chcę egzekwować zasad zrównoważonego projektowania w grze.
Chcę, aby wyłoniły się jako naturalne konsekwencje interakcji z symulacją.
Jeśli nie zajmujesz się swoimi ściekami, zatłoczeniem, przepustowością i transportem, zanieczyszczeniem ziemi i powietrza.
twoje miasto to odzwierciedli !.
Możliwe miasta Simów Twórcy gry zadbali o to, aby transport publiczny, ulice rowerowe i energooszczędne kody budowlane były realnymi opcjami dla graczy.
I chociaż gracze mogą oczywiście zignorować wszystkie takie opcje i stworzyć dobre, staroświeckie, napędzane przez samochód, zanieczyszczone i żałosne miasto, aby zadzwonić do swoich własnych, SimCity 2013 oferuje jednak fascynujący podgląd prawdziwych decyzji i konsekwencje związane z urbanistyką.
Opowiadanie przez Fast Company i Scientific American
[więcej w: bikestacja, dziennik pomiaru kątów poziomych, ciąg niwelacyjny ]

Tags: , ,

Powiązane tematy z artykułem: bikestacja ciąg niwelacyjny dziennik pomiaru kątów poziomych

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)