Architektura apartamentow na wynajem
Rozklad i architektura mieszkan i aparatamentow na wynajem

Architektura i nowoczesne budownictwo – Dom w grze Minami Boso / Kiyonobu Nakagame & Associates

Posted in Uncategorized  by admin
September 12th, 2018

Kiyonobu Nakagame & Associates zaprojektował willę na półwyspie Boso, na wschód od Tokio.
Mimo że rezydencja znajduje się w odległości mniejszej niż dwie godziny od miasta, naturalne otoczenie domu nie może się bardziej różnić od chaotycznych ulic w centrum Tokio.
Zaciszne ustawienie pozwala domowi na pełne wykorzystanie krajobrazu i zapewnia doskonałą przestrzeń do wypoczynku.
Minimalistyczny wystrój tworzy szerokie i przestronne przestrzenie, w których można usiąść i zatracić się w panoramicznych widokach Oceanu Spokojnego z przodu i wspaniałych widoków na grzbiety gór.
Po zapoznaniu się z nimi, wymyśliliśmy koncepcję projektu, aby zapewnić ciągłą ścianę złożoną w różnych kierunkach, tworząc różne widoki.
wytłumaczyli architekci.
Ta ciągła ściana nie tworzy obszernej struktury, która jest inwazyjna w krajobrazie, ale raczej złożona ściana tworzy elegancką rezydencję, która obejmuje otoczenie, przez co użytkownicy skupiają się na naturalnym zamiast wbudowanym.
Więcej zdjęć domu po przerwie.
Jak widać na Arch Trackerze.
Projekt: Dom w minami Boso Architekt: Kiyonobu Nakagame & Associates Lokalizacja: Lokalizacja: Minami-Boso, Chiba Generalny wykonawca: Yashiro-Komuten Zdjęcia: K.Torimura
[więcej w: ogrodzenia gabionowe, zbiornik buforowy co, strefy przemarzania gruntu ]

Tags: , ,

Powiązane tematy z artykułem: ogrodzenia gabionowe strefy przemarzania gruntu zbiornik buforowy co

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)