Architektura apartamentow na wynajem
Rozklad i architektura mieszkan i aparatamentow na wynajem

Architektura 21szego wieku : ECO CITY / tec architecture + ARUP

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Port Hamburg-Harburg w Niemczech to pierwszy prawie całkowicie zrównoważony kompleks kreatywno-przemysłowy.
Projekt ECO CITY, zaprojektowany przez architekturę TEC z pomocą ARUP, ma na celu przyciągnięcie przemysłu, rozrywki i życia pieszego z powrotem do sąsiedztwa.
10 głównych struktur ECO CITY, od rozmiarów od studio po duże magazyny, oferuje różnorodne przestrzenie do różnych celów, łącząc zarówno wielki przemysł, jak i kreatywne start-upy w jednej, kooperatywnej i przyjaznej dla środowiska społeczności biznesowej ..
Więcej o ECO CITY po przerwie.
.
ECO CITY reprezentuje synergistyczne podejście do rozwoju miast.
wyjaśnia tec Principal Sebastian Knorr.
Pracując w ścisłej współpracy ze wszystkimi zainteresowanymi stronami i biorąc pod uwagę bezpośredni kontekst środowiskowy projektu, stworzyliśmy inny rodzaj zrównoważonego, twórczo-przemysłowego kompleksu.
Mamy nadzieję, że kultowy projekt ECO CITY stanie się modelem zrównoważonego rozwoju obszarów miejskich.
Co się tyczy niektórych zrównoważonych funkcji, ECO CITY będzie obejmować duże turbiny wiatrowe, które wygenerują ponad 10% mocy kompleksu; słoneczne ogrzewanie wody; technologia słoneczna; materiały przyjazne dla środowiska; oraz pasywne techniki projektowania i efektywne projektowanie elewacji w celu zmniejszenia zużycia energii o około 30%.
Projekt podkreśla potrzebę niewielkiego śladu węglowego, ponieważ ponad 40% powierzchni ECO CITY składa się z otwartego powietrza.
Zielone dachy zostaną podniesione, aby uzyskać większy dostęp do powietrza i światła słonecznego, a ponad połowa terenu zostanie pokryta pionowymi ogrodami.
ECO CITY dąży do uzyskania najwyższego poziomu certyfikacji środowiskowej dla trzech głównych systemów oceny ekologicznych budynków na świecie: USGBC.
S Leadership in Energy and Environmental Design Program, Building Assessment Establishment Environmental Assessment Method i German Sustainable Building Councils Program.
Pierwsza faza projektu jest zakończona, a druga faza, obejmująca plany wieżowca i dużego kompleksu biurowego, zostanie zakończona około lata 2010 roku.
[patrz też: dziennik kątów poziomych, castorama swarzędz, mrówka baseny ogrodowe ]

Tags: , ,

Powiązane tematy z artykułem: castorama swarzędz dziennik kątów poziomych mrówka baseny ogrodowe

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)