Architektura apartamentow na wynajem
Rozklad i architektura mieszkan i aparatamentow na wynajem

Architektura 21szego wieku : AD Round Up: Tham & Videg R Hansson Arkitekter

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Szwedzcy architekci Tham & Videg.
Hansson Arkitekter ostatnio zrobili ciekawe projekty.
Tak więc, aby ukończyć w tym tygodniu Round Up, przynosimy Ci wcześniejsze projekty z nich, w tym ciekawą koncepcję zamaskowanego hotelu i ich ORDOS.
Dom Archipelagu Punktem wyjścia jest bezpośredni związek z dramatycznym krajobrazem archipelagu, którego celem jest zaoferowanie w ramach prostej ramy.
Platforma .
kilka różnorodnych odczytów relacji przestrzeń-natura.
Stworzona jako lekka konstrukcja z drewna i szkła, ta altana została zbudowana w zewnętrznym archipelagu sztokholmskim (czytaj dalej.) Podwójny dom Dom zorganizowany jako spiralna sekwencja czterech dużych pomieszczeń na czterech poziomach.
Te wielkie przestrzenie bez ustalonej hierarchii niech ten dom zaprasza mieszkańców do organizowania życia zgodnie z własnymi preferencjami.
Obwiednię budynku zdefiniowano na całej szerokości, maksymalnym obszarze i wysokości pasującej do przepisów budowlanych (czytaj więcej.) Muzeum Sztuki Kalmar Nowe Muzeum Sztuki Kalmar jest wynikiem zwycięskiej propozycji w otwartym międzynarodowym konkursie w 2004 i zostanie zainaugurowany w 2007 roku.
Położony w parku miejskim renesansowego miasta Kalmar, zostanie dodany do pawilonu restauracyjnego z lat 30.
ubiegłego wieku autorstwa szwedzkiego modernistycznego architekta Svena-Ivara Linda (czytaj więcej.) + 5 drzewnego hotelu.
aby stworzyć schronienie na drzewach, lekka konstrukcja aluminiowa zawieszona wokół pnia drzewa, pudełka pokryte szkłem lustrzanym, 4 × 4 × 4 metry.
Zewnętrze odzwierciedla otoczenie i niebo, tworząc zakamuflowane schronienie.
Wnętrze jest zrobione ze sklejki, a okna dają widok 360 stopni (czytaj więcej.) ORDOS 100 Punktem wyjścia tej propozycji jest doświadczenie wertykalne jako uzupełnienie horyzontalnego stanu płaskowyżu Ordos, nowej topografii, która może zająć pełne wykorzystanie jego otoczenia.
Dom zaczyna się od basenu na niższym poziomie ogrodu i sięga do najwyższego tarasu na dachu otwartego na niebo (czytaj dalej.)
[podobne: mrówka aleksandrów, castorama swarzędz, styrobud ]

Tags: , ,

Powiązane tematy z artykułem: castorama swarzędz mrówka aleksandrów styrobud

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)